Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вараській громаді повернуто земельну ділянку комерційного призначення вартістю понад 4,8 млн грн

Господарський суд Рівненської області задоволив у повному обсязі позов Вараської окружної прокуратури, пред’явлений в інтересах держави до фізичної особи підприємця про повернення земельної ділянки. 

Зокрема, прокуратурою встановлено, що у січні 2015 року між Вараською міською радою та одним з підприємців укладено договір оренди земельної ділянки комерційного призначення загальною площею  0,4 га та вартістю понад 4,8 млн грн.

Земельна ділянка знаходиться в центральній частині міста, має вигідне розташування і, згідно з умовами договору, призначалась для будівництва торгово-офісного центру. Проте орендар будівництва так і не розпочав.

Строк дії договору сплив у січні 2020 року, додаткової угоди про його продовження підприємець не уклав та всупереч вимогам законодавства не повернув земельну ділянку.

 Господарський суд повністю погодився з доводами прокурора.

У подальшому, з метою виконання судового рішення між сторонами підписано акти приймання-передачі та повернуто у комунальну власність Вараської міської ради земельну ділянку вартістю понад 4,8 млн грн.

Рівненська обласна прокуратура

#102  #прокуратура  #земля 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: