Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Острозькій академії держслужбовці зможуть складати іспити на рівень володіння українською мовою

Національний університет «Острозька академія» став спеціально уповноваженою установою, яка проводитиме іспити на рівень володіння державною мовою для держслужбовців. Таке рішення ухвалено на засіданні Національної комісії зі стандартів державної мови 4 серпня 2021 року.

Відповідно після укладення договору про надання послуг із проведення іспитів між університетом та Національною комісією зі стандартів державної мови, особи, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків (згідно зі статтею 9 Закону України «Про функціонування української мови як державної»), можуть скласти іспит в Острозькій академії. Зауважимо, що реєстрація відбуватиметься в іспитовій системі для визначення рівня володіння державною мовою https://exam.mova.gov.ua.

Також відзначимо, що науково-педагогічні працівники кафедри української мови успішно пройшли тренінги та стали екзаменаторами Національної комісії зі стандартів державної мови. Це кандидат філологічних наук, доцент Лариса Мініч, кандидат філологічних наук, доцент Віталій Максимчук, кандидат педагогічних наук, старший викладач Зоя Столяр, кандидат педагогічних наук, викладач Христина Карповець, викладачі Ірина Рабчук і Зоряна Шостюк.

Про графік роботи іспитової авдиторії, яка працюватиме в новоакадемічному корпусі (м. Острог, проспект Незалежності, 3), повідомимо пізніше.

#держслужбовці  #іспит  #Острозька академія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: