Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В одному з будинків Рівного замість газу пішла вода

24 січня о 15.30 год. на номер аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик від рівнянина - мешканця багатоповерхівки на вулиці Котляревського,12 про відсутнє газопостачання. Як з’ясувала аварійно-диспетчерська бригада, яка виїхала на виклик, такий сюрприз для споживачів газу зробив їх сусід, який вирішив у неділю самовільно замінити газову колонку. Однак у процесі роботи здійснив неправильне під’єднання до газової мережі.

Такі дії горе-майстра призвели до залитої водою газової системи та 15 квартир у під’їзді без газопостачання. Бригада АДС видалила воду із внутрішньо-будинкової газової мережі та встановила заглушку у квартирі споживача - «ремонтника».

На клієнта, який грубо порушив Правила безпеки систем газопостачання, складено відповідний акт. Після засідання комісії йому доведеться сплатити кошти за завдані збитки.

Наразі газопостачання у 15 квартирах відновлено.

АТ «Рівнегаз» вкотре закликає споживачів природного газу не порушувати Правила безпеки, не проводити самостійно роботи по ремонту, реконструкції чи заміні газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних.


АТ «Рівнегаз»

#Рівнегаз  #104 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: