Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Україна святкує 30-річчя Незалежності!

Минає 30 років, як Україна виборола право бути вільною і незалежною державою. Проте, нелегким був шлях до цього – століттями наші пращури виборювали свободу й право жити господарями на власній землі. Наші співвітчизники не раз доводили світові, що Україна зі своєю багатою історією, культурою і працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свою свободу.

День Незалежності України відзначається на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави.

Сьогодні, на жаль, українцям знову доводиться захищати незалежність країни зі зброєю в руках. Українські воїни щодня мужньо і героїчно обороняють наші кордони, стримують хвилю ворожої агресії й дарують нам мир та безпеку. За це ми щиро вдячні їм. Низький уклін та вічна шана героям, які поклали свої життя за рідну землю.

Разом ми пройдемо усі випробування і наші спільні зусилля обов’язково увінчаються успіхом. Ми зможемо відстояти єдину, незалежну, процвітаючу Україну!

Слава Україні!

#Незалежність 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: