Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Учні Вараської громади зможуть безоплатно скористатися міськими автобусами

Наприкінці минулого року депутати Вараської міської ради підтримали внесення змін до порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Відтак реалізована ініціатива міського голови Олександра Мензула щодо безоплатного проїзду учнів вараських навчальних закладів в автобусах за міськими маршрутами №7,8,9.

"Ми виконали доручення міського голови, працівники двох департаментів до кінця попереднього року завершили всі юридичні процедури, депутати міської ради підтримали ініціативу і проголосували за виділення коштів для компенсації проїзду тож відтепер школярі у Вараші можуть доїжджати до ліцеїв і гімназії у навчальний період безоплатно", – зауважує директор Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Світлана Осадчук.

Згідно з порядком здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету, затвердженого рішенням Вараської міської ради, із місцевого бюджету перераховуються кошти на рахунок перевізника задля покращення соціального життя мешканців громади. Зазначимо, що автобусним перевезенням у м. Вараш за маршрутами №7,8 та 9 займається КП "Благоустрій".

Нагадаємо, що люди пенсійного віку також користуються послугами пільгових перевезень за вищезгаданими маршрутами.

Вараська міська рада


 

#громадський транспорт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: