Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Вараші судитимуть закладчика і збувача наркотиків

Драгдилерана початку червня затрималиполіцейські у Вараші, вилучивши наркотиків і психотропів орієнтовно на суму понад 200 тисяч гривень. Слідчі Вараського районного відділу поліції зібрали достатньо доказів та скерували матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом за частиною 1 статті 309, частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України на розгляд суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25-річний острожанинприїхав до Вараша, де з корисливою метою планував збувати місцевим мешканцям психотропні речовини шляхом розміщення «закладок». Зокрема, придбавши речовину PVP з метою збуту, розфасував її на 750 закладок. Понад сотню із них наркоторговець встиг розкласти на території Вараського району, які були вилучені під час слідчих дій. Решту — 639, а також амфетамін та майже 10 грамів канабісу, які він придбав для власного споживання, у нього вилучили в готельному номері. Загальна маса вилучених наркотиків становить майже 300 грамів.

Обвинуваченому у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно, а також у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні наркотичних засобів і психотропних речовин без мети збуту може загрожувати реальний термін ув’язнення. Враховуючи і те, що злочин чоловік скоїв, перебуваючи на іспитовому строку за вчинення крадіжки.

Під час досудового розслідування підозрюваний перебував під вартою — запобіжний захід йому обрав Кузнецовський міський суд, задовольнивши клопотання слідчого.

Відділ комунікації поліції Рівненської області


 

#закладач  #наркотики  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: