У Рівному визначили переможця України з більярдного спорту

Днями у Рівному відбувся Чемпіонат України з більярдного спорту в дисципліні "комбінована піраміда". За столами зібралося більше 120 учасників із 17 областей, про це повідомляє charivne.info.

За підсумками фіналу перемогу в нелегкому поєдинку здобув киянин Владислав Волик. Йому програв і став срібним призером ще один киянин Артме Матвійчук.

Бронзові медалі отримали знані Нікіта Гоменюк та Богдан Рибалко.

Серед представників Рівненщини найкращий результат показав Захар Вознюк із Дубна. Він ввійшов в ТОП-16.

За відгуками учасників, то у Рівному все відбулося на достойному рівні. Від себе особисто та від усього оргкомітету хочу подякувати всім, хто взяв участь у Чемпіонаті і тим, хто слідкував та вболівав за спортсменів. Ми пройшли цей шлях разом. Дуже цікаві партії були. Сам фінал видався напруженим і дуже цікавим. Свою роботу ми продовжуємо. Надалі хочеться розвивати цей вид спорту в області. Сподіваюсь, що з часом ми зможемо проводити і потужні комерційні турніри і не менш масштабні змагання за кількість і якістю учасників, - прокоментував керівник обласної федерації Микола Скоропад.