Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному відзначають День Гідності та Свободи


Сьогодні українці відзначають День гідності та Свободи. Саме в цей день 8 років тому відбулися перші протестні акції. Небайдужі люди повстали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини.

З цієї нагоди у Рівному сьогодні відбулися урочисті заходи, аби вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності та бойових дій на Сході України. На кладовищі «Новому» на Алеї Героїв зібралися родичі, друзі загиблих героїв та представники влади.

Голова постійної комісії з питань соціальної політки і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей Вікторія Опанасюк, дружина загиблого Героя Небесної Сотні Валерія поділилася спогадами про чоловіка.

- В нього завжди було підвищене відчуття справедливості. Він ніколи не стояв осторонь. Коли наступали кризові моменти він завжди був на передовій, і ніколи не думав про небезпеку, - розповіла Вікторія Опанасюк.

Після проведеної панахиди за спокій душ полеглих перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк разом з головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігорем Ясенюком поклали квіти до могил загиблих за Україну.

Упродовж дня на Майдані Незалежності всі охочі можуть побачити виставку світлин «Зима, що нас змінила». З 13-ої години розпочнеться трансляція хроніки подій листопад 2013 – лютий 2014, а у 19-ій годині відбудеться запалення лампадок, як вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення Героїв Небесної Сотні.

Рівненська обласна рада


 

#шана  #день 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: