Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному відбувся забіг на підтримку ЗСУ і жителів Харкова й Сум

Відкритий чемпіонат з бігу організував 30 квітня Рівненський клуб бігу. Його керівник Сергій Ющишин назвав це неофіційною пробіжкою. Позаяк подію запланували як зустріч друзів. Без офіційної реєстрації, без перекриття руху і без медалей бігли одну із трьох визначених дистанцій, а перераховані за участь кошти підуть на придбання автомобіля для ЗСУ і допомогу жителям Сум і Харкова.

Джерело Рівне.Суспільне.

Забіг відбувся на рівненському гідропарку. Стартували приблизно 70 учасників, – повідомив організатор забігу, керівник Rivne Running Club Сергій Ющишин.

При цьому організатор зауважив, що, окрім популяризації бігу, зібрані гроші скерують на потреби військових і допомогу цивільним у війні проти РФ.

"Наш клуб займається волонтерством з перших днів війни. Реєстрація на цей забіг була не така, як завжди, через офіційні сайти. Ми зробили просту Google-форму і попросили всіх, хто візьме участь, задонатити від 100 гривень, охочі могли скидати і 200, 300, чи 500", – повідомив керівник клубу.

У рамках Відкритого чемпіонату Rivne Running Club учасники долали три дистанції – 5, 10 і 21,1 кілометра.

По завершенню переможців та призерів Відкритого чемпіонату Rivne Running Club нагородили. У їх числі була майстриня спорту міжнародного класу, марафонка й учасниця Олімпійських ігор 2016 року Світлана Станко. Вона бігла півмарафон.

"Гідропарк – це моя найулюбленіша локація, ми полюбляємо проводити тут тренування. Я дуже задоволена, що в такий час вдалося провести змагання, ми також запросили гостей з Луцька, зі спецшколи"Олімпік", це дітки особливі. Уперше в забігові об'єднали любителів бігу й особливих діток. Ми також підготували їм екскурсію в зоопарку. Найголовніше, що всі отримали позитивні емоції від дійства і всі кошти, які перерахували за реєстрацію, підуть на допомогу ЗСУ", – розповіла Світлана Станко.

У рамках Відкритого чемпіонату Rivne Running Club зібрали 10 370 гривень, повідомив Сергій Ющишин.

"Частину зібраних зараз грошей спрямуємо на закупівлю автомобіля, а решту – на пальне. Тому що зараз готуємо велику передачу на Суми та Харків, яку збираємося відправити наступного тижня", – сказав він.


 

#забіг  #допомога 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: