Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному розпочався перший в цьому році сільськогосподарський ярмарок

У Рівному зранку 25 вересня розпочався перший у 2021-му році сільськогосподарський ярмарок. Такі торги Асоціація фермерів організовує із запрошенням безпосередніх виробників продукції, аби покупці змогли придбати товари без перекупників.

Таких ярмарків голова Асоціації фермерів області Андрій Кузьмич раніше анонсував чотири: три у Рівному та один у Квасилові. 25 вересня ярмарок розпочався у мікрорайоні Ювілейний в парку "Хімік".

Джерело Рівне.Суспільне.

Зі слів Кузьмича, 95% цієї продукції виростили і виготовили на Рівненщині. Місця для торгівлі фермерам на ярмарках надають безкоштовно. Більшість товарів – овочі.

"Зауважу, що цього року ціни на картоплю прогнозуються невисокі, а от морква і цибуля можуть бути в ціні, бо неврожай. Також є саджанці, мед, м'ясна продукція, рибна, молочна. Ми проводимо ці ярмарки, бо є запит. Ми налаштовуємо фермерів, щоб ціни їхні були нижчі ринкових, щоб вони могли щось продати, а рівняни – купити", – повідомив Андрій Кузьмич.

З його слів, торгують на такому ярмарку зазвичай до останнього покупця.

Як інформує кореспондент Суспільного, картоплю тут продають по 6 грн, моркву по 5. Ціна часнику коливається від 65 до 80 грн.

Помідори "сливка" по 25. Яблука можна придбати по 20 грн, груші від 30 грн. Сливи відпускають по 17. Рибу на ярмарку продають по 45-50 грн.

Нагадаємо:

Загалом восени 2021-го року запланували чотири традиційні сільськогосподарські ярмарки. 2 жовтня фермери торгуватимуть у Квасилові, 9 та 16 – у Рівному на вулиці Князя Романа та Набережній відповідно.

Осінні сільськогосподарські ярмарки у Рівному Асоціація фермерів Рівненщини організовує понад десять років.

 

#ярморок 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: