Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному презентували вишиту бісером геральдичну карту України

Головна ідея - на мапі розміром 1,8 м на 1,2 м вишити бісером  25 гербів регіонів України, тризуб та напис «Україна». Для цього було виготовлено 25 «заготовок», які розіслали в усі, окрім окупованих, області нашої держави.

Патріотичну ідею втілювали в життя освітяни. За педагогів з тимчасово окупованих територій карту вишивали всі охочі вчителі та учні.

Розробниками проєкту стали львів'яни Олег і Леся Стечкевичі.

Від Рівненщини цей проєкт підтримали педагоги Опорний заклад "Котівський ліцей", а вишивали її зі школярами та їхніми батьками.
??Вишиту геральдичну карту України сьогодні презентували в Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей під час патріотичного заходу «І оживе твій дім, Земля Свята! В єднанні його сила!». Участь у презентації взяв і заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Саме сьогодні українці, як ніколи, повинні бути об’єднані спільним прагненням – перемогти! І такі патріотичні проєкти – гарний приклад єднання всієї країни навколо однієї мети. Сьогодні ми нарешті зрозуміли важливість та силу культурного-мистецького фронту, усвідомили, скільки часу було втрачено, і як важливо надолужити те, чого не робили раніше. На цій мапі бачимо червоно-чорний прапор УПА, який до війни в Україні не всі сприймали належно. І він поруч з нашим державним прапором як справжнє тло єдиної соборної України, котра переможе! – переконаний Олексій Бучинський.

Вишита бісером геральдична карта України упродовж місяця експонуватиметься в актовій залі музею.
Ольга Шустік
Тетяна Самсонюк
Любов Романюк

 

Рівненська обласна рада

#вишивка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: