Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

у Рівному під час будівництва дороги мешканці відстояли своє

У Рівному мешканці будинку на Київській, 65 більше не протестуватимуть проти облаштування стоянки під вікнами. Про це Суспільному повідомив представник ініціативної групи Микола Музика. Він пояснив, що із будівельниками, які будують дорогу, дійшли компромісу.

Наприкінці серпня мешканці п’ятиповерхівки почали протестувати проти того, аби будівельники зайняли територію алеї під їхнім будинком та облаштували там стоянку. Людей обурювало, що вкладену кілька років тому бруківку та благоустрій зруйнують, а паркуватись тут будуть люди з сусідньої багатоповерхівки. Водночас мешканці заявляли, що не проти будівництва дороги і розуміють, що прямий виїзд із вулиць Буковинської та Вишиванка на Київську потрібен.

Фото: Суспільне Рівне

Представник фірми-підрядника пояснював, що роботи виконують згідно із затвердженим проєктом. У департаменті благоустрою зазначили, що дорогу роблять за кошти приватного інвестора, адже місто у період дії воєнного стану фінансувати такі роботи не може.

Коли будівельники почали зрізати першу секцію паркану, люди викликали поліцію. Долучився до врегулювання ситуації й депутат від округу Юрій Чаборай та пообіцяв сприяти, аби сторони знайшли компроміс. Після зустрічей із владою будівельники вирішили відкоригувати проєкт та відвести під стоянку менше місця.

Чи тримають слово

Зі слів мешканця Миколи Музики, станом на 23 вересня будівельники дотримали слова і не забрали більше території біля будинку.

“Паркінг невеликий роблять, вони трішки зайшли на нашу зелену зону і машини паркуватимуться до нашого будинку. Але і зелену зону нам лишили, тобто компроміс є і люди вже спокійно до цього ставляться. Вже там мостять плитку. Розголос допоміг”, — каже рівнянин.

Частину паркану тут все ж зрізали. Але, додає Микола Музика, обіцяли повернути.

“Паркан, який у нас стояв в першому ряді, нам повернуть, аби ми загородили прибудинкову територію, дитячий майданчик. Так нам пообіцяв наш депутат Чаборай”, — зазначив мешканець.

Фото: Суспільне Рівне

Раніше інженер ТОВ Будальянс Груп Микола Климук повідомив, що термін виконання робіт у них — до 10 жовтня. Після цього виїжджати на вулицю Київську можна буде лише праворуч.

#конфлікт  #будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: