Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному не встигнуть відремонтувати майдан до 24 серпня

Завершити заплановані ремонті роботи на майдані Незалежності у Рівному до 24-го серпня не встигнуть. 13 серпня начальник міського управління капітального будівництва Володимир Ляшук повідомив Суспільному: підприємство, яке виготовляє бруківку, вчасно її не доставило. Наявного матеріалу вистачить лише для частини майдану.

Джерело Рівне.Суспільне.

Центральний майдан викладають каменем двох кольорів – сірим та червоним. Наразі є лише частина сірої бруківки. Партію червоної, зі слів Володимира Ляшука, мають привезти наступного тижня. Цього вистачить лише, аби вкласти ділянку з боку аптеки.

Начальник міського управління капітального будівництва розповів Суспільному: наразі на майдані знаходиться тільки 150 квадратів сірої бруківки, ще стільки ж доставлять у понеділок-вівторок наступного тижня.

"Вони мотивують це тим, що у них на сьогодні дуже великі замовлення. Сьогодні я спілкувався з генпідрядником, при умові поставки цієї кількості бруківки, обіцяють, що усі роботи з боку аптеки завершать до 20 числа. В інших місцях роботу частково законсервують", – зазначив Володимир Ляшук.

Посадовець додав, що встановлять спеціальні пандуси, аби містянам на час святкування було зручно пересуватися. Це зробить генпідрядник.

Проєкт реконструкції майдану розробили у 2020-му, старі бетонні плити міняють на бруківку. Загальна вартість робіт – понад сім мільйонів гривень, перша черга реконструкції покриття на майдані Незалежності мала завершитися до 15 серпня.

Почали замінювати плити на бруківку на майдані у 2008-му.

Такий вигляд покриття на майдані мало майже 40 років тому, фото з альбому "Ровно" за 1983 рік

 

#майдан  #реконструкція  #Незалежність 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: