Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненському районні виявлені факти порушення правил рибальства

25 серпня 2021 року  державні інспектори задокументували грубе порушення правил рибальства на водоймі, поблизу с. Бабин Рівненського району Рівненської області.

Так, у результаті проведення рибоохоронної роботи, викрито громадянина на дерев’яному човні, який здійснював  незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – трьома сітками. Завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля порушник не встиг завдати збитків рибному господарству.

На особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено до рішення суду.

Того ж дня у селі Бабин Рівненського району Рівненської області, інспектори Рівненського рибоохоронного патруля викрили чоловіка, який здійснював продаж срібного карася, загальною вагою 6 кг. При перевірці продавець не мав документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікат якості. Цим самим порушив ст. 7 та ст. 63ЗУ «Про твариний світ», п. 314 Правил любитильського та спортивного рибальства. На громадяна було складено протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 54 05 390.

Довідкова інформація:

Посадові особи органів рибоохорони здійснюють державний контроль та управління в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та мають повноваження здійснювати державний контроль (нагляд) за дотриманням правил використання, порядку придбання та збуту об'єктів тваринного світу в частині водних біоресурсів.

#рибальство  #102  #інспекція 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: