Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненської пенсіонерки вкрали 500 доларів, коли знімали вроки: жінка просить про допомогу

До редакції «Рівне Вечірнє» звернулася пенсіонерка Марія Іванівна, зазначивши, що невідомі шахрайки ввели її в оману й викрали 500 доларів. 

За словами пенсіонерки, на вулиці її зустріла невідома жінка. Вона представилась Зіною і почала емоційно розповідати, що п.Марії загрожує смерть, мовляв, на неї навели вроки, підсипавши землі з цвинтаря.

Марія Іванівна запросила незнайомку додому. Дорогою до них приєдналася жінка на ім’я Оля – спільниця Зіни, в якої, нібито, була схожа проблема. Жінкам Зіна дала два пакети, куди треба було покласти гроші.

«Оля мала свій пакет, де нібито лежала 1000 доларів. Ми разом пішли до квартири, і я попросила її зачекати в коридорі. Та Оля, скривившись, попросилася до туалету. Я впустила її, а тим часом поклала гроші до свого пакету. Далі ми вийшли на вулицю, Зіна почитала молитву над грішми і вже потім я зрозуміла, що вона замінила пакети».

Наступного дня пенсіонерка звернулася в поліцію. Вона просить допомогти відшукати шахрайок. Зіна була невисокою на зріст, худорлявою. Оля – вища, кремезніша. Обличчя в обох жінок були закриті масками. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: