Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській Малій академії наук відкриття дослідницького сезону

У Рівненській МАН відбулася настановна сесія для обдарованих старшокласників, для тих, кого цікавить наукове дослідження та винахідництво.Понад 400 учасники, батьки, керівники урочистовідкрили дослідницький сезон.

«Мала академія наук впевнено і наполегливо готуємайбутню еліту України. Щиро дякую вам за бажання реалізувати свій потенціал на ниві науки. Упевнений: робота над науковими дослідженняминавчить вас експериментальної діяльності, збагатить неоціненним досвідом, загартує та виокремить галузь майбутньої професії», - привітавобласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Варто зазначити, що учні Малої академії наук, цьогоріч, вперше вибороли 6 перших місць на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт. 

«Юні науковці, хочу звернути вашу увагу на професії майбутнього. Аби бути сучаснимфахівцем, потрібно щоденно наповнювати і поновлювати інформацію. Пріоритетність майбутьнього вбачається у вмінні критично мислити, творчо підходити до справи, оцінювати себе та інших», - зауважує директор Рівненської МАН Олександр Андрєєв.

До слова, у 2019-2020 навчальному році в МАН працюватиме 148 гуртків, у яких навчатиметься 1480 учнів. Відрадним є те, що мережа гуртків охоплює майже всю Рівненську область. 

Після урочистостей старшокласники працювали за напрямками.

За матеріалами прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА.

#відкриття  #академія наук  #Рівненська  #дослідницький сезон 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: