Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У поліції Рівненщини відбувся турнір із вільної боротьби серед юнаків і дівчат

Змагання присвячені року Незламності України. В індивідуальних заліках у різних вагових категоріях учора, 25 лютого, боролися 78 дітей віком від 7 до 15 років.

Турнір з вільної боротьби відбувся у спортивному залі ГУНП в Рівненській області за сприяння обласної організації ФСТ «Динамо» й управління молоді та спорту.

Відкрили змагання та побажали його учасникам вдалих результатів керівники Рівненської ОВА Віталій Коваль та Рівненської облради Андрій Карауш, начальник ГУНП в Рівненській області Олександр Ганжа та заступник Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» Віктор Куцель.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих у боротьбі за Україну Героїв.

До спортсменів звернувся полковник поліції Олександр Ганжа, який підкреслив, що і сам присвятив спорту багато років, тому не на словах, а на ділі розуміє, що це колосальна робота:

«Кожен із вас, хто вийшов на килим — вже переможець. Адже спортивні єдиноборства розвивають вольові якості, які необхідні для боротьби за майбутнє, за нашу Перемогу».

За результатами поєдинків учасникам і призерам змагань у вагових категоріях від 20 до 68 кілограмів вручили переможні медалі, грамоти та солодощі.

Кубок наймолодшого отримав 7-річний Тимофій Федькович, за «Волю до перемоги» — Данило Попко, а кращим борцем турніру став Макар Юпаткін.

Бажаємо підростаючому поколінню подальших спортивних досягнень на всіх рівнях, але вже під мирним небом.

#Рівненщина  #змагання  #поліція 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: