Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У мережі показали директорку школи, яка «здала» випускника, бо обматюкав росію

А найсмішніше те, що на її сторінці у фейсбуці є дописи з лайкою.

За інформацією  «Радіо ТРЕК».

Інцидент, який стався на святі останнього дзвоника у Варковичах, обговорюють чи не у кожному куточку України. Там учень у відповідь на класичне «Cлава нації», видав «п*зд*ц російській федерації».

Участь у святковому «зідзвоні» взяли близько 100 людей. Котрийсь із цієї сотні настільки емоційно постраждав, що аж написав на хлопця заяву. Справа дійшла до суду.

Як з’ясувалося, це зробила директорка школи. Саме вона подала скаргу голові тергромади, аби «батьків притягнули до адмінвідповідальності».

А сьогодні у мережі опублікували фото «правильної» жіночки.

Дивно, але ще 25 лютого вона публікувала на особистій сторінці допис з лайкою. Виявляється, не так уже й негативно це відображається на емоційному стані директорки.

Знайомтеся, це Антоніна Литвинець - та сама директорка тієї самої школи у Варковичах, котра має небувалий хист керівника і не має педагогічного.
Пані директорка змогла об'єднати 18 учителів та учителиць своєї школи в одностайному душевному пориві та позові на свого учня за його вислів «пи*дець російській федерації» під час онлайн-конференції свята останнього дзвоника.

Але, як і варто було очікувати від «педагогів» сталінської традиції, що строчать доноси на своїх учнів, мораль таких людей має подвійне дно.

Дуже можливо, що учень, про якого йдеться, встиг добряче допекти за час навчання. Таке справді буває. Але тим більше вважаю написання заяви на нього просто зведенням рахунків, - йдеться у дописі місцевої фб-спільноті «Рівне. Твоє місто».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: