Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Маріуполі російський загарбник вистрілив в обличчя 11-річній дівчинці

Куля пройшла через щелепу і травмувала корінь язика. Наразі дівчинка перебуває у лікарні, вона ледь може ходити, але її стан покращується.

Про це повідомляє CNN.

Куля пройшла через щелепу і травмувала корінь язика. Наразі дівчинка перебуває у лікарні, вона ледь може ходити, але її стан покращується.

Про це повідомляє CNN, інформує Цензор.НЕТ

 

Корреспондент, який побував у лікарні, зазначає, що дівчинка потрапила під обстріл 16 березня, коли разом із родиною намагалася покинути блокадний Маріуполь. Виїздила родина на автівці  разом з 2 іншими маріупольцями, що втікали від війни.

Але поблизу Василівки росіяни без попередження відкрили вогонь по цивільних, після чого зупинили автомобіль, змусили всіх вийти і почали погрожувати. Утім, помітивши поранену дівчинку, вони дозволили відвезти її до лікарні у Запорізькій області.

Наразі стан дівчинки, яка перебуває у лікарні, покращується. А  Іван Анікін, лікар- анастезіолог зазначає, що Мілена не єдина дитина, яка постраждала від рук російських агресорів. За останні 2 тижні до Запорізької лікарні привезли 9 дітей з різними травмами: кульові поранення, ампутації та інші. Джерело: https://censor.net/ua/n3328809

#окупанти  #Маріуполь 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: