Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Люблінському воєводстві для українців зібрали 446 млн злотих

Польський регіон спрямував кошти для підтримки тимчасово переміщених осіб.

Фінанси залучалися на приймальні пункти, проживання, харчування, дошкільну та шкільну освіту, транспорт, а також медичну, психологічну та грошову допомогу. Дані кошти виділялись з бюджетів різних рівнів, повітів, фондів і релігійних організацій Польщі.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся з віцемаршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським. На зустрічі Віталій Коваль подякував за допомогу і обговорив подальші кроки співпраці між Рівненщиною та Люблінським воєводством. Також Збігнєв Войцеховський передав Віталію Ковалю символічний звіт про підтримку українців, які шукали притулку на Люблінщині.

«Наші партнери - Люблінське воєводство - з початку повномасштабного вторгнення розпочали допамагати і Рівненщині. Передали повністю обладнану карету швидкої допомоги та 20 тонн гуманітарної допомоги. Зокрема, продукти харчування, засоби гігієни, речі першої необхідності. Справжні друзі пізнаються в біді. Дякую полякам за підтримку, допомогу і віру в нашу перемогу», - зазначив Віталій Коваль.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: