Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Києві затримали двох братів-комуністів із Луцька за співпрацю з Росією

У Києві співробітники СБУ затримали братів-комуністів з Луцька Олександра та Михайла Кононовичів. Правоохоронці знайшли дані про їхню тісну співпрацю з російською та білоруською спецслужбами. Наразі затримані перебувають у СІЗО.

Про затримання диверсантів повідомили в СБУ в неділю, 6 лютого. Зазначається, що у Києві було затримано двох братів-пропагандистів, які мають проросійські та пробілоруські погляди. Також правоохоронці мають дані про їхню тісну співпрацю з спецслужбами Росії та Білорусі.

«Мета посіпак окупантів – розхитати внутрішню обстановку в країні та створити «потрібну інформаційну картинку» для Росії та Білорусії. Наразі їх картинка – це вид з-за гратів українського ізолятора», – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо ZAXID.NET з власних джерел, йдеться про уродженців Луцька Михайла та Олександра Кононовичів. На Волині вони відомі своєю антиукраїнською позицією. З початком війни на Донбасі в 2014 брати регулярно поширювали фейки, також виступали на російському телебаченні.

Зазначимо, що 4 березня СБУ затримала навідника російських атак на аеродром у Луцьку Іллю Сметаніна. Чоловік неодноразово повідомляв ворогу інформацію про аеродром, кількість та типи військових літаків, а також інформацію про особовий склад.

https://zaxid.net/news/

#колаборанти 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: