Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дядьковичах відбувся перший молодіжний християнський табір

З 22 по 24 липня у селі Дядьковичі Рівненського району відбувся перший молодіжний християнський табір. У таборі взяли участь 12 дітей, серед яких не тільки парафіяни храму, а й молодь із села Плоска та Рівного. 

На запрошення протоієрея Олександра Кулика відгукнувся також настоятель Свято-Покровської парафії с. Омеляна священик Роман Сєткін, який з радістю долучився до табору із представниками організації “Пласт”. 

Всі учасники табору із великим захопленням дізнавались від них про традиції пластунів, а вершиною їх зацікавленості стала вечірня ватра з іграми, грою на гітарі і розмовами про день, що пройшов. 

Життя у наметовому містечку було досить насиченим і супроводжувалось руханками, спортивними іграми, квестами, вікторинами, тощо. За дисципліною у містечку спостерігали двоє духовних наставників Семенчук Анна та Коваль Тарас. 

Від імені огранізатора табору протоієрея Олександра Кулика, духовних наставників, молоді-учасників та їх батьків щиро дякуємо нашим меценатам:  Стасюку Р.П., Проказюку С.М.  Власюку В., Кректун Г.А., Слободюк Л.Д., без яких табір не був би таким зручним, смачним і веселим.


Рівненська єпархія ПЦУ

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: