Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Трохи більше 50% автозаправних станцій Рівненщині мають генератори

На сьогодні на Рівненщині трохи більше 50% автозаправних станцій мають генератори. Ця кількість буде збільшуватися, доки усі АЗС області не стануть енергонезалежними.

На сьогодні це питання в пріоритеті. Зважаючи на мету ворога – знищити енергетичну мережу України, важливо оперативно забезпечити заправки альтернативними джерелами електропостачання.

Про це йшлося під час зустрічі з керівниками найбільших мереж автозаправних станцій Рівненщини, яка відбулася в ОДА.

На сьогодні в Рівненській області налічується 139 заправок великих мережевих АЗС. Із них 76 – вже з генераторами.

Крім того, важливо забезпечити автозаправні станції інтернетом. Адже за умови відсутності зв’язку та електрики, його наявність - чи не єдина можливість людям дізнатися актуальну інформацію, скомунікувати із близькими або екстреними службами.

 Одна із великих мереж - вже на етапі оснащення своїх АЗК супутниковими системи Starlink. Інші – в процесі придбання або пошуку альтернативних варіантів.

«Ворог хоче знищити інфраструктуру України. Повернути нас в 19 століття, аби ми жили при свічках, грілися від вогнища, а інформація передавалася з вуст в уста. Та у нього нічого не вийде. Як би важко не було, ми завжди знайдемо вихід із ситуації. Тому що український народ не перемогти. І хоч важко, але впораємося. Перемога обов’язково буде за нами», - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненська ОВА


 

#АЗС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: