Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Триває будівництво об'їзної дороги Дубровиці

На Поліссі триває «Велике будівництво» доріг. Роботи ділянці автодороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів - обході міста Дубровиця тривають і вдень, і вночі, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Рівненській області.

Підрядниками паралельно будується та оновлюється система водовідведення, існуюча дорога розширюється, основа підсилюється та влаштовуються шари асфальтобетону.

Таким чином, на Рівненщині планомірно рухаються до втілення в життя амбітного плану Укравтодору, Мінінфраструктури та ОДА – повністю оновити автодорогу Н-25 в межах області.

Так, за минулі півтора роки в рамках програми Президента України «Велике будівництво» вже оновлено 72 кілометри дороги Н-25. Наразі роботи ведуться ще на 28-ми кілометрах. По решті ділянок на завершальній стадії проектні роботи, за результатами яких будуть оголошені торги на проведення робіт.

Як тривають роботи поблизу Дубровиці – у відео

 

????Біля Дубровиці будують об’їзну дорогу На Поліссі триває Велике будівництво доріг. Роботи на ділянці автодороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів - обході міста Дубровиця тривають і вдень, і вночі, повідомляють у Служба автомобільних доріг у Рівненській області. Підрядниками паралельно будується та оновлюється система водовідведення, існуюча дорога розширюється, основа підсилюється та влаштовуються шари асфальтобетону. Таким чином, на Рівненщині планомірно рухаються до втілення в життя амбітного плану Укравтодор, Міністерство інфраструктури України та Рівненська обласна державна адміністрація – повністю оновити автодорогу Н-25 в межах області. Так, за минулі півтора роки в рамках програми Президента України «Велике будівництво» вже оновлено 72 кілометри дороги Н-25. Наразі роботи ведуться ще на 28-ми кілометрах. По решті ділянок на завершальній стадії проектні роботи, за результатами яких будуть оголошені торги на проведення робіт. Як тривають роботи поблизу Дубровиці – у відео

Posted by Рівненська обласна державна адміністрація on Tuesday, October 19, 2021

 

#Велике будівництво  #дорога 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: