Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Третій блекаут Запорізької АЕС. Що врятує світ від ядерної аварії?

Роботу Запорізької АЕС забезпечують дизель-генератори

Через черговий обстріл російськими військами була пошкоджена остання лінія, що зв‘язувала Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.

«Третій блекаут ЗАЕС. Сьогодні вночі через черговий обстріл російськими військами була пошкоджена остання лінія, що зв‘язувала станцію з енергосистемою України. Роботу ЗАЕС забезпечують дизель-генератори, пального для яких вистачить на 10 діб», – написав у Facebook Галущенко.

Він припускає, що такі дії окупантів – це чергове підвищення ставок росіянами з нагоди візиту Рафаеля Гроссі до Москви: «Адже генеральний директор МАГАТЕ після зустрічі з президентом України зробив заяву, що ЗАЕС – це українська станція».

«Цивілізований світ вже дав чітку оцінку діям Росії, але ядерний терорист продовжує свій шантаж. І зупинити їх можливо лише жорсткими санкціями, в першу чергу – проти атомної промисловості», – написав міністр та додав, що зараз лише професійність українських атомників є запобіжником для можливої ядерної аварії.

Нагадаємо, після опівночі 8 жовтня російські окупанти обстріляли Запорізьку АЕС. Через черговий обстріл російськими військами була пошкоджена і відімкнулась остання лінія зв‘язку з енергосистемою 750кВ ЗАЕС.

За матеріалом Главком.

#ЗАЕС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: