Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Тижнева статистика порушень природоохоронного законодавства в області


За період з 12 по 18 листопада 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 12 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 10 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та оформлено два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників накладено 510 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 5 од. заборонених знарядь лову», - повідомив заступник керівника Рівненського рибоохоронного патруля Олександр Новак.

Для прикладу, 15 листопада 2021 року державні інспектори задокументували порушення природоохоронного законодавства. Інцидент стався на березі р. Горинь, поблизу с. Нетреба Вараського району. Двоє громадян мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – двома сітками.

16 листопада інспекторським складом під час проведення рибоохоронної роботи було задокументовано порушення правил рибальства. Так, на березі Хріницького водосховища, поблизу с. Товпижин Дубенського району патрульні викрили чоловіка, як знаходились з забороненим знаряддям лову – «екраном».

Про те, завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля, порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.

Довідкова інформація

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у ПЗФ України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд».


 

#рибоохоронний патруль  #інспекція  #рибальство 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: