Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Священники на велосипедах подолали 60 кілометрів на Рівненщині

Священники Млинівського благочиння упц московського патріархату разом з дітьми здійснили веломандрівку. Загалом проїхали 60 км, відвідали два храми, спілкувались, купались  та просто гарно і змістовно проводили  час.

За інформацією «Рівненських новин».

30 червня  з благословіння керуючого  Рівненською єпархією УПЦ єпископа  Пимена священники Млинівського благочиння організували та  провели  новий молодіжний захід – велоподорож парафіями округу.

Як повідомляє пресслужба благочиння, захід зібрав 49 учасників на велосипедах. Виїжджали з Млинова, а по дорозі приєднувалися велосипедисти  з інших приходів. Участь брала молодь з Демидівки, Млинова, Малих Дорогостай, Мошкова, Довгоший, Пітушкова та Привітного.

По дорозі з підвищеним рухом учасників супроводжувала патрульна поліція.

Загалом по маршруту постійно курсував «автомобіль підтримки» – кожен змучений учасник мав можливість покласти велосипед у причеп і перепочити в автотранспорті.

Першою зупинкою став Свято-Онуфрієвський храм с. Мошків. Діти послухали історію парафії від настоятеля протоієрея Андрія Муляра, перекусили, відпочили та вирушили далі.

Цікавою стала зустріч з настоятелем Свято-Успенського храму с. Борбин. Протоієрей . Олександр Дячук поспілкувався з дітьми, розповів про цікаві історичні факти життя храму та про вихідця села – намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Також учасники звершили заупокійну літію на могилі спочилого настоятеля парафії.

Основним місцем проведення часу став Свято-Георгієвський храм с. Довгошиї та місцевий ставок, на березі якого настоятель ієромонах Паісій (Микитюк) частував  молодь смачним обідом, рибною юшкою, запеченою на багатті різноманітною рибою. Саме тут діти відпочивали, спілкувалися з духовенством, рибалили та просто цікаво проводили час.

На зворотньому шляху дружна компанія зупинилася на ставку с. Пісників.  Покупалися та вирушили додому.

Загалом всі були доволі змучені, проте веселі та радісні. Позаду залишилися більше 60-ти кілометрів велосипедного руху, а попереду – нові ідеї та плани з їх реалізації.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: