Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Стало відомо коли відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії обласної ради

Пленарне засідання дванадцятої сесії обласної ради відбудеться 20 травня.

Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Сергій Кондрачук.

У зв’язку з початком російської агресії пленарне засідання, проведення якого було заплановане на 25 лютого, не відбулось. Деякі з питань, винесених на  розгляд, були проголосовані депутатами на позачерговій сесії 5 березня. Однак більшість з тих, які погоджені президією обласної ради, станом на сьогодні не розглянуті. Щодо їхнього прийняття депутати визначаться на сесії 20 травня.

Крім того, за останній час до обласної ради надійшла низка питань, які потребують сесійного розгляду. Серед них – надання в оренду площ в низці комунальних підприємств галузі охорони здоров’я для розміщення Державного закладу «Луганський державний медичний університет», приватизація єдиного майнового комплексу КП «Аптека «Ліки», погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів, зняття з контролю окремих рішень обласної ради.

З 11 по 16 травня планується провести засідання постійних комісій, на яких депутати обговорять вказані питання та визначаться щодо їхнього винесення на сесію обласної ради.

З графіком засідань комісій можна ознайомитись у розділі «Анонси», а з самими проєктами рішень – у розділі «Проєкти рішень обласної ради».

Рівненська обласна рада


 

 

#РОР  #засідання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: