Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сьогодні у Рівному створять Алею Рівності

Сьогодні, 26 вересня, о 16:00 год в Рівному відбудеться унікальна подія –  на вулиці Волинської Дивізії, 7 буде створено Алею Рівності!  Майбутня Алея уособлюватиме єдність та рівність представників всіх соціальних груп, які проживають в Рівненській громаді.

Джерело Рівненська обласна бібліотека для молоді.

Долучитися запрошують усіх охочих. На учасників чекає “Жива бібліотека” – інтерактивний захід, де “книжками” є живі люди.

“Наші “книги” – розкажуть як життя людини, яка представляє ту чи іншу вразливу групу може відрізнятися від наших про неї уявлень, стереотипів. Наш захід – унікальна можливість почути людей з іншими думками, які водночас є невід’ємною частиною Рівненської громади та більше зрозуміти їх”. – зазначено на сторінці книгозбірні.

Захід організовується молодою ініціативною групою з-поміж жителів нашої громади в рамках їх участі в програмі «Мріємо та діємо», що реалізується в Україні IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. «Мріємо та діємо» – програма, що спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни!

 

#бібліотека  #алея 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: