Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Школи у Сарнах стали гімназіями та ліцеями

Відтепер здійснювати фінансову діяльність згідно з чинним законодавством матимуть змогу 33 загальноосвітні школи, 17 закладів дошкільної освіти, Будинок дітей і молоді та 3 медзаклади Сарненської громади.

Принаймні члени виконавчого комітету міськради надали таку можливість, затвердивши їхні Статути. Це рішення на останньому засіданні виконкому схвалили одноголосно.

- Ми зробили черговий, важливий для жителів нашої громади крок на шляху до остаточного завершення реформи децентралізації, – каже Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.

Рішеннями виконкому також змінили назви установ і закладів Сарненської міської ради. Зокрема, визначили по-новому їхню приналежність – замість Сарненської районної ради, у власності якої вони були раніше, перевели у власність Сарненської міської ради, а отже – громади.

Змін зазнали й найменування закладів та установ. Так, загальноосвітні школи І-ІІ ступеня стали гімназіями, І-ІІІ ступенів і гімназії - ліцеями, дитячі навчальні заклади - закладами дошкільної освіти.

На засідання виконкому запровадили також фінансову самостійність закладів освіти та ввели секретаря в члени громадської комісії з житлових питань.


САРНЕНСЬКА МIСЬКА РАДА 

 

#ЗОШ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: