Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що шукали та знайшли правоохоронці в рівненському борделі

Спливли нові подробиці обшуків у борделі на вулиці Дворецька в Рівному куди завітали з обшуками спецпризначенці.

На місці виявили п’ять немісцевих дівчат, ще одна прибула пізніше, повідомляє Рівне вечірнє за інформацією РівнеONLINE..

В приміщенні на момент початку операції знаходився один клієнт, обмотаний лише рушником. Одна з дівчат якраз надавала йому послуги.

Серед послуг так званого VIP-масажу – власне масаж, “релакси” (мастурбація) та інші різноманітні форми інтимного фетиша. Вартість послуг складала від 1700 до 11000 гривень та більше, за окремі, додаткові послуги.

Дівчата відмовлялися спілкуватися з правоохоронцями. З паспортів стало зрозуміло, що вони – з різних куточків України. Телефони в них одразу відібрали.

Серед різноманітних засобів, призначених для сексуальних утіх, у кімнатах виявили масажні олії, різноманітні лубриканти, “рольові” костюми, багато одноразової спідньої білизни, одноразові гігієнічні набори та інші дрібниці для створення інтимної атмосфери. Також були інтелектуальні настільки ігри типу «Уно». За даними видання Бордельеро переважна частка борделів в Україні припадає на Харків. Мабуть позначається близькість російського кордону та любителів секс-туризму "за-дешево" через "поребрик".

 

#проституція  #102  #бордель 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: