Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що і звідки найбільше отримує Рівненщина

70% вантажів, які надходять на Рівненщину як гуманітарна допомога, надає Польща. Про це повідомили у Рівненській обласній військовій адміністрації. Начальник ОВА Віталій Коваль пояснив, що в області ці вантажі розподіляють і вже тоді доправляють у різні регіони України.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

За інформацією Коваля, гуманітарною допомогою на Рівненщині визнали понад 400 вантажів, а також 176 автомобілів. Дві третини усього надіслали з Польщі.

“Польські друзі нам передають у вигляді гумдопомоги продукти, медикаменти, речі першої необхідності”, — йдеться в повідомленні на офіційній сторінці військової адміністрації.

Серед найбільших донорів ОВА відзначає Люблін та Вармінсько-Мазурське воєводство.

“Серед нових партнерів, які забезпечують нас дороговартісними медичними засобами, є польська рятувальна організація. Вже днями вона відправляє нам черговий вантаж - 8 палет гемостатичних перев'язувальних матеріалів. Також днями поляки очікують на вантаж з Кореї, який відразу буде спрямовано на Рівненщину”, — повідомили в ОВА.

В ОВА оприлюднили відеоролик про отримання гуманітарної допомоги

Нещодавно у військовій адміністрації повідомляли також про декілька тонн гуманітарної допомоги від Литви, Нідерландів, Швеції, Італії. А поляки минулого тижня передали Рівненщині 23 спеціальні пожежні автомобілі та важку спецтехніку, яка технічно може впоратись із розбиранням завалів після руйнувань або природних катастроф.

#допомога  #волонтери 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: