Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах Рівненсько-Острозької та Сарненсько-Поліської єпархій

В межах системної роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні, співробітники СБУ регіону завершили контррозвідувальні (безпекові) заходи у Свято-Успенському чоловічому монастирі та жіночому монастирі на честь Іверської ікони Божої Матері урочища «Юзефін».

Співробітники СБУ регіону спільно з Національною поліцією і Національною гвардією у присутності представників релігійних об’єктів оглянули культові споруди, келії та підсобні приміщення вказаних монастирів й здійснили перевірку 44 осіб.

На території монастирів правоохоронці виявили:

- велику кількість літератури з ознаками проросійської пропаганди, зокрема, книгу авторства ідеолога російського фашизму Івана Ільїна;

- брошури з елементами розпалювання міжконфесійної ворожнечі;

- бланки звернень щодо протидії вакцинації від COVID-19.

Крім цього, співробітники СБУ регіону виявили у послушника монастиря паспорт громадянина рф та близьких родичів у росії. Наразі правоохоронці перевіряють його можливу причетність до розвідувально-підривної діяльності спецслужб країни-агресора.

Всі вилучені матеріали будуть направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій.

Вказані безпекові заходи відбувалися у межах чинного законодавства.

Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.

СБУ


 

#МП  #УПЦ  #обшук  #СБУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: