Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Розпочався обласний конкурс проєктів з енергоефективності

До 19 квітня усі бажаючі можуть подати свої заявки на участь в обласному конкурсі проєктів з енергоефективності у 2021 році. Таке рішення прийняли на сьогоднішньому засіданні члени Конкурсної ради за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка та голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігоря Ясенюка.

Нагадаємо, що на черговому пленарному засіданні 24 грудня депутати підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки». Так, у 2021 році на фінансування програми передбачається 5 мільйонів гривень з обласного бюджету. Однак Сергій Свисталюк висловив сподівання, що цю суму вдасться збільшити вдвічі. 

За детальнішою інформацією про умови конкурсу звертатися: відділ енергетики, енергоефективності та економічної діяльності департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації (м. Рівне, вул. І. Вишенського, 4а, 4 поверх, 401 каб.), (0362) 653 708, 653 652, energozb_rivne@ukr.net.

У ході засідання Сергій Свисталюк також повідомив про стан реалізації проєктів на 25 січня - тих, які пройшли конкурсний відбір у 2020 році.

Зокрема, з 8 проєктів 4 введено в експлуатацію – капремонт системи освітлення прохідних і коридорних приміщень та системи опалення із встановленням ІТП в навчальному корпусі КЗ «Костопільська спеціальна школа I-III ступенів», реконструкція ВНС «Горбаків» II підйому, реконструкція ВНС «Боярка» у м. Рівне, реконструкція ГКНС (встановлення шафи керування з ПЧТ до насосного агрегату №3) у м. Рівне.

Також завершені роботи та очікується отримання декларації про введення в експлуатацію частини системи опалення та підготовки гарячої води з погодозалежним автоматичним регулюванням приміщення КП «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр».

Водночас два проєкти чекають на виділення коштів з обласного бюджету у 2021 році – реконструкція ВНС «Новий двір» у м. Рівне та реконструкція повітродувок №3, №5 на ОСК (встановлення шафи керування з ПЧТ) у м. Рівне.

 


Рівненська обласна рада

Натомість Клеванська громада відмовилася від участі в конкурсі.

Вони мали проводити капремонт частини системи опалення із встановленням індивідуального теплового пункту з незалежним приєднанням системи опалення до теплової мережі та підключення бойлера непрямого нагріву ГВП з нагрівом від теплового насосу приміщення Оржівського ліцею Клеванської селищної ради.

#енергоефективність  #конкурс  #РОР 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: