Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Роботу ринків вивчатимуть далі

Cесія обласної ради створила відповідну  комісію,  що мала роз’яснити ситуацію.

На засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції заслухали результати її роботи. Як з’ясувалося, комісія, куди входили не лише депутати обласної ради, а й відповідні фахівці, виявила певні порушення. Зокрема, угоди укладалися не за  відповідним зразком, а окрім того був відсутній додаток, де б розшифровувалося, на що витрачаються кошти – обладнання і прибирання територій, охорону тощо.

Проте рекомендований рівень рентабельності у 20 відсотків на ринках області не перевищений.

А окрім того в облдержадміністрації було проведено відповідну нараду, на якій розглядали роботу ринків області і рекомендували зменшити орендну плату. Правда,  власники ринків нарікають, що в будні дні торгові точки завантажені  на 30 відсотків, адже нині платоспроможність людей значно впала.

Проте в депутатів обласної ради є ще  чимало запитань, на які комісія відповісти не змогла. Наприклад, як так сталося, що ринки з’явилися там, де й близько на були передбачені генеральним планом Рівного. Узагалі ж, на думку депутатів,  варто  винести питання про роботу ринків області окремим питанням на одну з сесій облради. А поки що їх роботу ще будуть  вивчати відповідні фахівці.

Тетяна Ляшенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: