Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнян просять підтримати проєкт про встановлення пожежних гідрантів

Рятувальники закликають рівнян підтримати проєкт №3 на сайті громадського бюджету Рівного. У проєкті йдеться про встановлення наземних пожежних гідрантів для забезпечення безпеки важливої інфраструктури міста.

“Шановні рівняни!

Хочемо звернути Вашу увагу на актуальну проблему під час гасіння пожежі та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Для ефективного виконання функцій пожежника потрібно постійна та безперебійна подача води, проте пожежне авто має запас лише на 5 хвилин. Тому ми часто використовуємо пожежні гідранти. Але в місті наявні лише старі радянські гідранти, які сховані під каналізаційними люками. Проблема в тому, що ці люки дуже складно знайти з поміж інших або ж на них паркуються автомобілісти. Таким чином пожежники витрачають додатковий час на підключення.
Життя громадян на пожежах залежить від блискавичної реакції професіоналів, втрата декількох хвилин в таких випадках може коштувати життя рівнян.
Вирішити цю проблему можливо встановивши наземні пожежні гідранти, які знаходитимуться не в люках, а на поверхні. До них неможливо перекрити доступ автомобілістам, їх видно на сотні метрів, а це впливає на час підключення та реагування.
Рівняни, не будьте байдужими!
Саме Ваш голос може допомогти проєкту втілитись в життя та врятувати багато людських життів в майбутньому!”

Віддати голос можна за посиланням.

#безпека  #101 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: