Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський зоопарк святкує свій День народження!

Рівненський зоопарк святкує свій День народження! Найулюбленіше місце відпочинку рівнян та гостей міста!

40 років! Саме стільки сьогодні виповнюється нашому рівненському зоопарку. Свою історію він розпочав у 1982-ого року. Цікавим фактом є те, що одного з перших мешканців нашого зоологічного парку бурого ведмедя привезли до Рівного з цирку.

Сьогодні відвідувачі зоопарку можуть побачити тут більше 200 видів тварин. Частина з них - занесені до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України. Тим самим Рівненський зоопарк – жива енциклопедія тваринного світу.

Дітям особливо подобаються “Показові годівлі тварин”, де тварин не тільки годують, а й в ігровій формі контактують з ними.

В період війни рівненський зоопарк став прихистком для багатьох тварин з зони бойових дій. Загалом зоопарк уже прихистив до двох десятків видів. Серед них і рідкісні примати – гібони та капуцини, які прибули з еко-парку на Харківщині.

Пишаюсь нашим зоопарком та людьми, котрі там працюють. Вони завжди намагаються порадувати рівнян та гостей міста різними цікавинками та сучасним підходом до його розвитку.

Щиро вдячний директору Зоопарку Олегу Павлюку! Ваш нелегкий труд заслуговує на повагу та дає прекрасні результати, чим пишаються всі рівняни!

Друзі, вітайте і ви наш Рівненський зоопарк, а на вихідних обов'язково відвідайте на екскурсію, не пожалкуєте!!!, Мер Рівного Олександр Третяк

Рівненська міська рада


 

#ювілей  #зоопарк 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: