Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський обласний центр громадського здоров’я розпочав робити ПРЛ-тести на виявлення коронавірусу

Минулої  п’ятниці фахівці комунального підприємства «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради зробили п’ять пробних ПРЛ-тестів на виявлення коронавірусної інфекції. Від сьогодні ЦГЗ розпочав повноцінну роботу з проведення таких досліджень.

Як розповіла директорка ЦГЗ Олена Гандзюк, в лабораторії є відповідне обладнання, яке дозволяє проводити ПРЛ-тести на виявлення COVID-19. За її словами, результати усіх п’яти пробних тестів збіглися з дослідженнями обласного лабораторного центру. Зокрема, було підтверджено три випадки захворювання на COVID-19. Це, за словами Олени Гандзюк, свідчить про те, що лабораторія працює достовірно.

Від сьогодні в ЦГЗ розпочали масовіші дослідження. На даний час фахівці опрацьовують 40 зразків. Потужності  обладнання, яке є у Центрі, дозволяє зробити до сотні якісних ПРЛ-тестів на добу.

У той же час, за словами, Олени Гандзюк, розглядається можливість у разі потреби залучати до проведення таких обстежень ПРЛ-апаратуру  Обласного перинатального центру.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: