Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський аеропорт прийняв літак литовської авіакомпанії

У міжнародному аеропорту «Рівне» 3 жовтня приземлився літак  Боїнг 737-500 литовської авіакомпанії KLASJET.

Борт доставив 49 пасажирів з міжнародного аеропорту Швехате (Відень, Австрія). Наступного дня, 4 жовтня, з рівненського летовища Боїнг  відлетів до міжнародного аеропорту імені Бен-Гуріона (Тель-Авів, Ізраїль) повідомили у Рівненській обласній раді.

- Ми прийняли літак без  жодних перешкод, оскільки, завдяки злагодженій роботі колективу, зуміли належним чином організувати прийом міжнародного рейсу. До речі, востаннє Боїнг у Рівному приземлявся ще за часів війни у Югославії. Деякі літаки тоді частково базувалися у Рівному,  – розповів директор КП «Міжнародний аеропорт Рівне» Олександр Якубець.

Попри те, що Боїнг прийняли без перешкод, для поліпшення заїзду літака на перон потрібно розширити руліжну доріжку та оновити застарілу світлосигнальну систему заходу на посадку, зауважує очільник летовища.

До того ж у зв’язку з проведенням запланованих робіт, пов’язаних з реконструкцією окремих складових аеропорту (руліжної доріжки, перону, світлосигнальної системи і будівництва огорожі), аеропорт не зможе повноцінно функціонувати  протягом тривалого часу. За попередньою інформацією, ці роботи проводитимуться до травня 2022 року.

#аеропорт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: