Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненська облрада звільнила голову Сергія Кондрачука

Рівненська обласна рада 12 серпня достроково припинила повноваження голови ради, представника Європейської Солідарності Сергія Кондрачука. Голосування відбувалось таємно з допомогою паперових бюлетенів.

Джерело Рівне.Суспільне.

Передісторія

У липні в Рівненській обласній раді частина депутатів ініціювала звільнення з посади голови Сергія Кондрачука. Про це повідомив сам посадовець, виклавши у своєму Facebook відповідний проєкт рішення із підписами представників фракцій Слуга народу, Батьківщина, За майбутнє, Сила і честь.

У мотиваційній частині проєкту вказано, що питання про звільнення голови виносять через втрату довіри, роботу “виключно на користь однієї партії ”, а також через винесення на сесію питань, що “розколюють суспільство в умовах воєнного стану”. Йдеться, зокрема, про питання звернення щодо заборони московського патріархату.

Голова облради також написав, що сподівався на підтримку колег у питанні про заборону московського патріархату і такі дії — “точно не та реакція і підтримка, якої очікував від колег”. Водночас додав, що на його принципову позицію це ніяк не вплине.

Сесія, звільнення

12 серпня на черговій сесії у залі з 64-х депутатів присутніми були 62. Голосування за дострокове припинення повноважень та звільнення голови відбувалось у форматі таємного волевиявлення — з допомогою урни та паперових бюлетенів.

Участь у голосуванні фракція ЄС, представником якої є Сергій Кондрачук, не брала. Сам голова перед цим заявив про конфлікт інтересів та передав ведення засідання першому заступнику.

Згідно з процедурою, аби звільнити голову ради, за це має проголосувати більше половини від складу ради, тобто 33 і більше обранців.

Лічильна комісія оголосила результат: 42 за, відтак рішення про дострокове припинення повноважень Сергія Кондрачука прийняте. Після цього він подякував колегам за роботу, подякував виборцям і зазначив, що продовжить працювати як депутат облради.

Головою Рівненської облради Сергій Кондрачук став 2 грудня 2020 року після місцевих виборів.

#Кондрачук  #звільнення  #сесія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: