Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина – серед шести областей, де вже розпочали залучати безробітних до суспільно корисних робіт

Таким чином впроваджують загальноукраїнський проєкт «Армія відновлення».

Про це йшлося під час селекторної наради під головуванням заступниці Міністра економіки Тетяни Бережної.

«Ми розглядаємо цей процес як механізм переходу людини зі статусу безробітного в статус зайнятої особи. Виконуючи суспільно корисні роботи, безробітний не тільки буде отримувати зарплату, а вона більша за виплати по безробіттю, але й приносити користь суспільству. Це дуже цінно у воєнний час», - сказала Тетяна Бережна.

Нагадаємо, що Уряд обмежив виплати з безробіття, а також затвердив орієнтовний перелік суспільно корисних робіт, які можуть виконуватись в умовах воєнного стану. Оплата такої праці на сьогодні не менша 6700 грн. З учасниками таких робіт укладатимуться строкові трудові договори.

«На Рівненщині таким чином вже працевлаштовано 71 безробітного. Відкритими є ще 62 пропозиції. Загалом по області потреба в суспільно-корисних роботах складає понад 350 осіб. На оплату праці вже виділені кошти», - розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Так, безробітні зможуть бути залучені до виконання робіт оборонного характеру, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Також праця може бути спрямована на підтримку військових та сил цивільного захисту, соціальні та підсобні роботи тощо.

Окрім того, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук зазначив, що договори на суспільно-корисні роботи укладені вже у 22 громадах Рівненщини. Найбільше безробітних вже працевлаштовано у Антонівській, Каноницькій, Радивилівській та Вараській громадах.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: