Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Релокована книгарня Рівного збирає книги для дітей Херсонщини

Мешканців області запрошують долучитися до проєкту «Подаруй дитині книгу».Це акція зі збору літератури для дітей Херсонщини, яку ініціював «Благодійний фонд Україна. Об’єднані в різноманітності».

На Рівненщині благодійний проєкт активно підтримує подружжя видавців із Херсона - Михайла та Вікторії Новицьких, які переїхали до Рівного та відкрили тут власну книгарню.

"Ми збираємо книги до 29 травня. Це можуть бути як нові, так і вживані, але у гарному стані, дитячі книжечки. Вони будуть передані маленьким українцям у населені пункти Херсонщини. У більшості з яких немає світла", - розповів власник "Затишної книгарні " Михайло Новицький.

До акції вже долучаються жителі області, які приносять куплені або використані книги.

Далі «Затишна книгарня» передасть фонду літературу для дітей. А 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, волонтери фонду планують доставити зібрані з усієї України дитячі книги для малечі в села правобережжя Херсонщини, які пережили окупацію.

Знайти «Затишну книгарню» і підтримати юних жителів Херсонщини можна за адресою м.Рівне, вул. Соборна, 94 (ТЦ «Галерея Прем‘єр»).

Сподіваємося, що зібрані книги подарують радість, спокій та затишок усім, хто їх читатиме.

Усі реакції:

77

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: