Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Радивилівська громада стане першою на Рівненщині, де будуть реалізовані державні заходи із розміщення тимчасових споруд для життєзабезпечення ВПО.

Квартал для внутрішньо переміщених осіб із 12 модульних будиночків розташують на вулиці Героїв (мікрорайон), біля новобудови ЖК «Престиж». Для цих потреб міська рада виділила земельну ділянку, площею 0, 7 га.

Модульні будиночки, кожен з яких розрахований на сім’ю із 4 осіб, придбають державним коштом. Для мешканців такого житла передбачено повноцінний санвузол, функціональну кухню, батьківську та дитячу кімнати. Всередині буде умеблювання та необхідна сантехніка.

Модульний квартал дасть змогу заселити 48 громадян з категорії ВПО, яким надала прихисток громада. У період воєнного стану в Радивилівській ТГ було зареєстровано 1925 вимушених переселенців. Очікується, що кількість ВПО, які продовжують евакуацію із зони бойових дій та потребують прихистку на безпечних територіях, у громаді зросте. Отже, збільшиться і потреба у створенні додаткової житлової площі для їх життєзабезпечення.

Міська рада виконає комплекс робіт по благоустрою території та підведенні інженерних комунікацій до модульних споруд, де проживатимуть переселенці.Дванадцять будинків для ВПО у Радивилівську громаду надійде в ході реалізації першої черги отримання житла для тимчасового розміщення ВПО. Радивилівська громада розраховує також на другу чергу постачання такого модульного житла для переселенців.

Радивилівська громада 

#переселенці  #будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: