Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Путін оголосив про "приєднання" Донбасу, Херсонської і Запорізької областей до РФ і закликав Київ до переговорів

Президент Росії Володимир Путін 30 вересня виступив у Кремлі на церемонії "приєднання" до РФ тимчасово окупованих українських територій Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей після того, як на них відбулися псевдореферендуми. У своїй промові він також закликав "Київ сісти за стіл переговорів". На цій же церемонії ватажки самоназваних Л/ДНР Деніс Пушилін, Леонід Пасічник, а також колаборанти Євген Балицький та Володимир Сальдо підписали документи про "приєднання" регіонів до РФ.

Джерело Суспільне

"Люди свій вибір зробили, однозначний вибір. Сьогодні ми підписуємо договір про прийняття до складу ДНР/ЛНР, Запорізької та Херсонської області. Упевнений, що федеральні збори підтримають конституційні закони про прийняття та утворення в Росії 4-х нових регіонів, 4-х нових суб'єктів Російської Федерації", — сказав Путін на початку свого виступу.

Російський президент також згадав про "трагедію розпаду Радянського Союзу", але наголосив, що "Росія і не прагне повернення до СРСР". Він закликав Київ "сісти за стіл переговорів і припинити війну".

"Люди на Донбасі, в Херсоні і Запоріжжі стають нашими громадянами назавжди. Ми закликаємо київський режим негайно припинити всі бойові дії, ту війну, яку він розв'язав ще у 2014 році та повернутися за стіл переговорів. Ми готові до цього. Але вибір народу в Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Херсоні обговорювати не будемо. Він зроблений, Росія його не зрадить", — зазначив він.

Також Путін назвав обмеження для росіян, які запроваджують західні країни через вторгнення РФ в Україну "русофобією" і "расизмом".

Під час виступу президент РФ повернувся до "історії", зазначивши, що "Захід" "підсаджував цілі народи на наркотики заради землі та ресурсів". Потім він наголосив, що США двічі застосували ядерну зброю, пригадавши Хіросіму і Нагасакі. Зауважив Путін і про "біологічну зброю від Заходу, та експерименти над людьми, які проводилися і на території України".

"Англосаксам вже мало санкцій, вони перейшли до диверсій. Неймовірно, але факт, організувавши вибухи на міжнародних газових магістралях "Північного потоку", що проходять дном Балтійського моря. Фактично розпочали знищення загальноєвропейської енергетичної інфраструктури", — сказав він.

На так званій церемонії підписання були присутні високопоставлені російські чиновники, зокрема міністр оборони РФ Сергій Шойгу і глава Чечні Рамзан Кадиров. Водночас патріарх РПЦ Кирил не зміг відвідати захід через позитивний тест на коронавірус.

#путлер 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: