Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Прокуратура повернула громаді 1,6 га землі водного фонду, яку селищна рада передала в приватну власність

Рішенням Рівненського районного суду задоволено позовну заяву Рівненської окружної прокуратури в інтересах держави до Квасилівської селищної ради та двох жителів Рівненщини про визнання незаконними, скасування рішень та витребування земельних ділянок водного фонду площею 1,6 га, вартістю майже 7 млн гривень.

Зокрема, прокурорами встановлено, що у 2016 році рішенням селищної ради затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею майже 6 га. Згідно експлікації земель на цій ділянці є забудовані землі, сільськогосподарські угіддя та кам’янисті місця.

Поряд з цим, під час проведення інвентаризації земель встановлено, що на спірній ділянці наявний став, а відтак віднесення її до земель сільськогосподарського призначення унеможливлює використання землі за цільовим призначенням.

Проте, селищна рада частину вказаної землі, а саме 1,6 га, передала для ведення особистого селянського господарства фізичній особі у приватну власність, яка, у подальшому, подарувала її  третім особам.

Задля усунення порушень прокуратура і звернулась до суду, який задовольнив позов та зобов’язав відповідачів повернути спірну землю у власність держави.

Рівненська обласна прокуратура


 

#102  #прокуратура  #земля 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: