Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Прокуратура області відзвітувалася щодо дотримання законодавства у сфері земельних правовідносин

В Рівненській обласній прокуратурі, за участі прокурорів, працівників правоохоронних органів та органів державного контролю, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи щодо виявлення, розкриття кримінальних правопорушень, вчинених в сфері земельних правовідносин.

У зв’язку із впровадженням на території держави так званого «ринку землі», питання додержання вимог земельного законодавства та недопущення протиправного виведення земель із власності територіальних громад набуває неабиякої актуальності.

Так, в поточному році територіальними підрозділами поліції розпочато 104 кримінальні провадження про вчинення кримінальних правопорушень у сфері земельних правовідносин.

До суду для розгляду направлено 25 кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення у  сфері земельних правовідносин, з них 3 – про злочини, 1 - зі збитками, завданими кримінальним правопорушенням на суму 4,1 млн. гривень.

Учасники міжвідомчої робочої групи обговорили проблемні питання на зазначеному напрямі та узгодили додаткові заходи, направлені на своєчасне виявлення та розслідування кримінальних правопорушень у вказаній сфері, відшкодування завданих державі збитків, встановлення винних осіб, притягнення їх до кримінальної відповідальності.

#102  #прокуратура  #земля 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: