Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Проєкт про дворянську родину Малинських презентують на Рівненщині

На Березнівщині презентують проєкт «(Не) Відомі Малинські». 

У п'ятницю, 5 листопада, о 14:00 у Березнівському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття оновленої експозиції. Про це Район.Культура повідомили організатори. 

Виставка розповідає захопливу і маловідому історію однієї з найвідоміших родин міста – Малинських із Зірного Березнівського району. Вперше широкому загалу представлять унікальні документи, оригінальні експонати та особисті речі дворянської родини. Родзинкою реекспозиції стане тактильна копія зруйнованого палацу Малинських та елементи доповненої реальності.

У рамках відкриття запланована презентація оновленої експозиційної зали «(Не) Відомі Малинські» та привабливої тематичної фотозони для відвідувачів музею. Для присутніх проведуть тематичну екскурсію.

У зв’язку з карантинними обмеженнями для участі у презентації потрібно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР тест, зроблений не пізніше як за 72 години.

Проєкт «Реновація експозиційно-подієвого простору Березнівського краєзнавчого музею» реалізували у партнерстві з ГО «Березнівська «БРАМА» в рамках грантової програми «Культура. Туризм. Регіони» за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: