Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Про довгобуд "Авангарду" у Рівному: як довго ще будуватимуть стадіон

Першу чергу реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному планують здати до першого січня 2022 року. Про це повідомив очільник фірми-генпідрядника Юрій Фалко. З його слів, станом на 19 листопада перший з двох етапів реконструкції виконали на 85%. Самі роботи стартували у березні 2019-го.

Джерело Рівне.Суспільне.

Станом на середину листопада 2021 року на "Авангарді" робітники монтують східну трибуну, з наступного тижня почнуть монтувати сидіння для глядачів. Зі слів керівника фірми-генпідрядника Юрія Фалка, вже завершують електротехнічні роботи, а далі перейдуть до асфальтового покриття бігових доріжок та ремонту внутрішніх приміщень.

Паралельно тривають роботи на західній трибуні.

"Змонтовані вже усі плити сидінь, так само розпочнеться монтаж сидінь для глядачів. Працюємо над накриттям західної трибуни, повністю закінчене будівництво центральної частини. Там також закінчується монтаж даху. Завершуємо монтаж усіх мереж – протипожежних, електротехнічних, сантехнічних, теплопостачальних, вентиляційних", – зазначив Юрій Фалко.

Також, з його слів, тривають фінальні роботи у роздягальнях для футболістів, тренерських, а також у душових та санвузлах.

"Також виконуємо бетонувальні роботи, вони найскладніші і потрібні для подальшого монтажу веж освітлення, їх має бути чотири. Висота кожної буде 47 метрів. Ми їх очікуємо на першу декаду грудня, тому й готуємось до монтажу", – пояснив Юрій Фалко.

Крім того, облаштовують котельню, яка знаходиться за південною трибуною. На будівництві об'єкту працює понад півтори сотні працівників.

"Ми зараз працюємо за кошти і постачальників матеріалів, і за власні оборотні, і залучені кредитні. Зайшли вперед на 90 мільйонів, але керівництво держави, міста, області обіцяють, що фінансування буде. І тому ми під гарантії держави йдемо вперед", – зауважив Юрій Фалко.

У тому, що гроші будуть, запевнив 19 листопада міністр розвитку громад та територій Юрій Чернишов. Він приїхав у Рівне з робочим візитом і відвідав будівництво стадіону.

"Всі проєкти, які ми запланували, будуть виконані, не треба хвилюватись. З боку держави не є і не буде зменшення цього фінансування, ми тільки його збільшуємо", –запевнив Олексій Чернишов.

Під час цієї зустрічі міський голова Рівного Олександр Третяк висловив сподівання, що на початку весни на арені можна буде вболівати за "Верес".

"Сподіваємось, що у березні будуть зіграні перші матчі УПЛ саме на цьому стадіоні. Це те, що ми очікуємо, тобто всі до цього рухаємось. Підтримка держави є, підтримка міста абсолютна, ми рухаємось, тому всі разом виконаємо той намір, який є", – сказав Олександр Третяк.

Першу чергу зведення стадіону планують завершити до першого січня 2022 року. Далі розпочнуть фінальний етап будівництва – змонтують північну і південну трибуни, покриють гумовим покриттям бігові доріжки та зроблять благоустрій навколо об'єкта. Зі слів Юрія Фалка, якщо не бракуватиме грошей, то увесь стадіон буде готовий до кінця 2022 року.


 

#будівництво  #Авангард 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: