Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Помер колишній викладач НУВГП, експерт у розслідуваннях нещасних випадків

Вранці, 5 грудня 2021 р., перестало битись серце Никодима Миколайовича Прокопчука.

Він прожив 76 років, понад 50 з яких були пов’язані з нашим університетом, адже тут він пройшов шлях від студента до доцента, проявив себе як здібний організатор, через що неодноразово обирався у керівні органи профспілкової організації. Як фахівець з охорони праці, впродовж багатьох років виступав в якості експерта у розслідуваннях нещасних випадків в організаціях та на підприємствах Рівненщини, Львівщини, Хмельниччини, Закарпаття, надавав допомогу у поліпшенні роботи служб охорони праці багатьом організаціям області.

Никодим Миколайович завжди був улюбленцем студентів, які цінували не лише його професіоналізм, а й доброту, що органічно поєднувалася з вимогливістю і принциповістю. Врівноваженість, мудрість, добрий гумор, щиросердність, простота і відкритість, готовність прийти на допомогу – ці риси приваблювали багатьох, через що Никодим Миколайович мав багато друзів і товаришів не лише серед колег в університеті, а й далеко за його межами.

Впродовж декількох років він мужньо боровся з тяжкою недугою, і його оптимізм, любов та підтримка рідних, близьких і товаришів були потужною підмогою тим засобам медицини, які застосовувались для його лікування. Але медицина, на жаль, не всесильна…

Ми глибоко сумуємо сьогодні і висловлюємо ширі співчуття його дружині, дочкам і всій родині. В нашому трудовому колективі пам’ять про Никодима Миколайовича Прокопчука буде довгою і доброю.

Попрощатись з Никодимом Миколайовичем можна 6 грудня о 12 год. в с. Грабів Рівненського р-ну.

НУВГП


 

#смерть 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: