Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Податківці на Рівненщині встановили факти легалізації готівкових коштів

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Рівненській області спільно з підрозділами ГУ НП в Рівненській області встановлено факти незаконного отримання коштів за рахунок банківських послуг «овердрафт» та операцій з корпоративними банківськими  картками. Кошти в подальшому легалізовувались через окремих суб’єктів господарювання, а також знімались готівкою в банківських терміналах з використанням платіжних карток.

Встановлено, що група осіб з корисливих мотивів, маючи умисел на заволодіння кредитними коштами банківських установ шляхом використання підроблених документів, отримували кредитні кошти за договорами овердрафту від імені підконтрольних суб’єктів господарської діяльності. Сума збитків, завданих за рахунок функціонування зазначеної схеми, склала понад    2 млн гривень.

У теперішній час зазначені факти відпрацьовуються ГУ НП в Рівненській області у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.4 ст.190, ч.3 ст.357, ч.4 ст.358, ч.2 ст.209 КК України.


Пресслужба Державної податкової служби України

#податкова  #легалізація  #шахрайство 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: